На гостини до Катерини Білокур

Date: 13 червня 2018 о 22:05, Refreshed 13 червня 2018 о 22:18
352 view

Бажання пізнати глибше художній світ народної майстрині Катерини Білокур покликало вчителів та учнів Нехайківського НВК на екскурсію до її садиби-музею в село Богданівку, що на Київщині.
Біля хати нас зустріла сама Майстриня (робота скульптора Івана Білокура - племінника художниці).
Від працівників музею ми почули цікаву розповідь про непростий життєвий шлях Катерини Василівни, ознайомилися з її картинами, знаряддям праці та іншими експонатами.
Катерина Білокур обожнювала квіти, а тому вони на більшості її картин. Нині подвір’я Білокурів схоже на квіткове царство. Є тут і криниця, і тиночки з лози, лавочки, де можна присісти відпочити, помилуватися чарівною природою. Ця екскурсія залишила в наших серцях незабутні враження.
А ще цього дня нам пощастило побувати на Всеукраїнському сільському фестивалі «Катеринина пісня», що проводився в Богданівці вже всьоме. Тут ми зустріли своїх земляків із Драбівщини, які брали участь у фестивалі, і вболівали за них. Українська пісня, привезена з різних куточків України на батьківщину художниці, ще довго відлунювала в душі кожного з нас.
По дорозі в Богданівку ми завітали в село Гречанівку, де гостинно зустріла нас Мариняка Валентина Григорівна – завідувачка закладу дошкільної освіти «Веселка». Вона цікаво презентувала роботу дошкільної установи, пригостила всіх запашною полуницею. Валентина Григорівна із задоволенням стала гідом під час екскурсії в Богданівку, за що ми їй щиро вдячні.
Наші екскурсії тривають. Дякуємо вчителям та батькам за організацію поїздок по рідному краю.

Козачата пришкільного
відпочинкового табору

Comments:
Only authorized users can leave comments.